Polska, trojak, 1794
Zakończenie: 29-10-2015 22:09:35
Polska, trojak, 1794
118621
| Opis: | Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, trojak, 1794, Wiedeń |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | ślady korozji, zielona patyna |
| Literatura: | Herinek 1224, Iger Au.94.1.a, Novotný 117, Plage 12 (R) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 347