Polska, trojak, 1768 G
Zakończenie: 29-10-2015 22:08:20
Polska, trojak, 1768 G
118618
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1768 G, Warszawa, na rewersie GROSSUS |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ślady korozji, zielona patyna |
| Literatura: | Iger WA.68.1.b, Plage 227 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 975