Polska, ort, 1625
Polska, ort, 1625
Cena wylicytowana: 145 zł
118608
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka napisu P |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
mennica wada krążka, patyna |
Shatalin III GD25a-5 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 236
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 120 zł
| min |