Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:01:40
118607
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin III GD25b-3

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 324

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  125 zł
12)  120 zł