Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 21:00:25
118509
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 grosz, 28.04.1924, seria AX numeracja 3911572, lewa połowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenie papieru w środkowej części na lewym marginesie
Literatura: Lucow 695 (R1), Miłczak 42dL

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 79

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł