Rosja, medal za sukcesy w nauce w gimnazjum męskim,, bez daty (1835)

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:40:00
117912
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal za sukcesy w nauce w gimnazjum męskim,, bez daty (1835), sygnowany P.B.БAP; Aw: Rosyjski orzeł dwugłowy, Rw: Minerwa z lampką oliwną i wieńcem w dłoniach, poniżej atrybuty nauki i napis ПРЕУСПЕВАЮЩЕМУ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 43 mm, srebro 25.14 g, rysa na awersie po lewej stronie
Literatura: Diakov 523.4

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 655

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  880 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  560 zł
8)  480 zł
9)  370 zł