Niemcy, halerz, 1714 IAP

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Rozpoczęcie: 05-10-2015 18:00
Zakończenie: 15-10-2015 22:20:50
Niemcy, halerz, 1714 IAP

Niemcy, halerz, 1714 IAP

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:20:50
118230
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Bayreuth - Jerzy Wilhelm 1712-1726, halerz, 1714 IAP, Bayreuth
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 255