Polska, talar, 1763
Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, talar, 1763
Cena wylicytowana: 1 300 zł
118070
Opis: |
Polska - August III 1733-1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.69 g, ciemna patyna |
Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla; Schnee 1047, Dav. 2676 |
Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 377
1) 1 300 zł
2) 1 250 zł
3) 1 000 zł
4) 940 zł
5) 920 zł
min |