Polska, talar, 1763

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 21:49:35
118070
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.69 g, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla; Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 377

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 000 zł
4)  940 zł
5)  920 zł