Śląsk, brakteat, 2 poł. XIII w.

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 21:08:45
118087
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, 2 poł. XIII w., Orzeł na wprost z głową zwróconą w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.47 g
Literatura: Fbg 791

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 281

1)  125 zł
2)  120 zł