Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923
Zakończenie: 15-10-2015 20:36:15
97923
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria W, numeracja 0893169 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | dwukrotnie złamane, po subtelnej konserwacji, piękna prezencja |
Literatura: | Lucow 439 (R4), Miłczak 36h |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 188