Polska, 10 fenigów, 1920

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 21:55:00
117007
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 10 fenigów, 1920, Gdańsk, awers względem rewersu obrócony o około 30 stopni
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, patyna
Literatura: A.Jezioro : 58 perełek, stemple 2/2, Parchimowicz 51

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 452

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł
4)  240 zł