Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1813

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 21:46:40
116874
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, dwuzłotówka (1/3 talara), 1813, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 112, Berezowski 3.75 zł

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 375

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  210 zł
6)  155 zł