Polska, ort, 1658

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, ort, 1658

Polska, ort, 1658

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 21:39:35
116865
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1658, Poznań, odmiana bez nominału, po bokach tarczy herbowej litery A-T
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1756 (R1), Tyszk. 3 Mk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł