Polska, ort, 1658
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, ort, 1658
Cena wylicytowana: 220 zł
116865
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1658, Poznań, odmiana bez nominału, po bokach tarczy herbowej litery A-T |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Kop. 1756 (R1), Tyszk. 3 Mk |
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 226
1) 220 zł
2) 210 zł
3) 160 zł
| min |