Polska, ort, 1624

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 21:32:55
116857
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin G24-3

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 448

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  145 zł
6)  125 zł