Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 20:56:40
88323
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 złoty, 01.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332633
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wada papieru na dolnym marginesie, ubytki papieru w prawym dolnym rogu
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 220

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  200 zł