Polska, 500 złotych, 1944

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 20:40:25
97837
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria ВЕ, numeracja 258436
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, naddarcia, usztywniany papier, po konserwacji, rzadkie
Literatura: Lucow 1143 (R5), Miłczak 119a

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 130

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł