Niemcy, Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:30:50
116832
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844, autorstwo Lorenza, Schillinga i Loosa, Aw: Germania na tronie i napis wokoło ERINNERUNG..., Rw: Lokomotywa z wagonami na moście otoczona wieńcem z płodów rolnych i tarczami z symbolami przemysłu, wokoło napis VORWAERTS...
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 44 mm, niewielkie uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: Slg. Wurzbach 685

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 302

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł