Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 20:40:50
97806
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria P2, numeracja 260822
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naddarcia, po bardzo fachowej konserwacji, ładna prezencja jak na ten stan, rzadkie
Literatura: Lucow 1230 (R4), Miłczak 132b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 220

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  55 zł