Niemcy, medal nagrodowy autorstwa Loos’a (ok 1800), Aw: Róg obfitości na tle postu..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 22:27:55
116533
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, medal nagrodowy autorstwa Loos’a (ok 1800), Aw: Róg obfitości na tle postument, na nim odznaczenia i wieńce nagrodowe, powyżej napis LOHN UND EHRE, Rw: Fragment kolumny i symbole nauki i sztuki, w odcinku DEN / ARBEITSAMEN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.28 g, 30 mm, patyna, egzemplarz z Aukcji WCN 45/890
Literatura: Sommer B.40

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 794

1)  130 zł
2)  125 zł