Polska, czworak, 1566
Polska, czworak, 1566
Cena wylicytowana: 620 zł
116557
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1566, Wilno, końcówki napisów LI/LITV, odmiana z dużymi cyframi daty |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Ivanauskas 10SA7-2 R |
Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1135
1) 620 zł
2) 600 zł
3) 540 zł
4) 480 zł
5) 430 zł
6) 360 zł
7) 250 zł
8) 180 zł
| min |