Śląsk, halerz, XV w.
Śląsk, halerz, XV w.
Cena wylicytowana: 400 zł
114572
| Opis: |
Śląsk - Księstwo Raciborskie - Mikołaj VI i Wacław III 1428-1456, halerz, XV w., Aw: W obwódce hełm rycerski z podkową na górze w prawo, Rw: W obwódce orzeł na wprost z głową w lewo |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 522, Kop. 8687, BRP GŚl 61 |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 185
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 210 zł
| min |