wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik numizmatyki polskiej; Kraków 1914

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:30:50
115745
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik numizmatyki polskiej; Kraków 1914
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 296 stron i 80 tablic, format A5, oprawa twarda w półskórek z marmurkiem, exlibris Stanisława Bulkiewicza, bardzo rzadka praca dotycząca polskiej numizmatyki

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1240

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  185 zł
7)  150 zł