Śląsk, halerz brakteatowy, XV w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:51:40
114580
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Elżbieta Brandenburska 1436-1442 ?, halerz brakteatowy, XV w., Litera T
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 487, Kop. 8748, BRP Gromnik 2

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 151

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  100 zł