czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok XXIX, zeszyt 3-4 (113-114), Warszawa 1985

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:39:35
115715
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok XXIX, zeszyt 3-4 (113-114), Warszawa 1985
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 148 stron formatu B5, oprawa broszurowa, tylna część okładki częściowo udarta

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 249

1)  24 zł
2)  22 zł