wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Bibliografia numizmatyki polskiej, Toruń 1967

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:25:50
115720
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Bibliografia numizmatyki polskiej, Toruń 1967
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 213 stron formatu B5, oprawa kartonowa, ze stemplem własnościowym Stanisława Bulkiewicza

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 525

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  85 zł
6)  70 zł