wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:15:25
115685
Opis: wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1939 - katalog wystawy, Lublin 1981
Stan zachowania: nowy,
Dodatkowe informacje: 64 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 595

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  100 zł