Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 36 zł
97747
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria DM, numeracja 3188659 |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
parokrotnie złamane, po subtelnej konserwacji |
Lucow 1296 (R2), Miłczak 139b |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 26 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 195
1) 36 zł
2) 36 zł
3) 30 zł
4) 26 zł
| min |