Rosja, żeton koronacyjny, bez daty (1797)

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:32:30
115516
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, żeton koronacyjny, bez daty (1797), Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, ciemna patyna
Literatura: Diakov 243.11, Bitkin Ж230 (R)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 536

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  410 zł