Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:13:45
115447
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Plage 106, Bitkin 1182

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 396

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł