Śląsk, halerz brakteatowy, XV w.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:05:50
114578
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Elżbieta Brandenburska 1436-1442 ?, halerz brakteatowy, XV w., Litera T
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 487, Kop. 8748, BRP Gromnik 2

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 235

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  100 zł
5)  95 zł