Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:05:25
114564
Opis: Śląsk - Księstwo Opolskie - Bernard 1400-1449 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat, XV w., Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 485, Kop. 8681, BRP GŚl 37-38

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 415

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  44 zł