Śląsk, halerz, poł. XV w.

Śląsk, halerz, poł. XV w.

Śląsk, halerz, poł. XV w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:02:55
115268
Opis: Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ) - nieznany władca z 2. poł. XV w., halerz, poł. XV w., Ziębice, Aw: Gotycka litera M, Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo w tarczy, powyżej litera M, po bokach dwa kółka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Fbg 384

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 576

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  195 zł