Śląsk, halerz, XV w.
Śląsk, halerz, XV w.
Cena wylicytowana: 155 zł
114606
Opis: |
Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie, halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 267, Fbg 1887 638, Kop 8644 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 192
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 90 zł
min |