Niemcy, naśladownictwo denara, przełom X i XI w.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 21:50:25
115605
Opis: Niemcy, naśladownictwo denara, przełom X i XI w., Aw: Krzyż prosty, w kątach kółko, trójkąt i potrójne kropki, wokoło + ITCIS...IO, Rw: Mały krzyżyk, w jego kątach łuki, wokoło pseudolegenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srbero 0.98 g, wyłuszczony fragment na rewersie
Literatura: Dbg 1315 - wybite tymi samymi stemplami awersu i rewersu

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 295

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  230 zł
5)  135 zł