Niemcy, naśladownictwo denara, przełom X i XI w.
Zakończenie: 28-05-2015 21:50:25
115605
Opis: | Niemcy, naśladownictwo denara, przełom X i XI w., Aw: Krzyż prosty, w kątach kółko, trójkąt i potrójne kropki, wokoło + ITCIS...IO, Rw: Mały krzyżyk, w jego kątach łuki, wokoło pseudolegenda |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srbero 0.98 g, wyłuszczony fragment na rewersie |
Literatura: | Dbg 1315 - wybite tymi samymi stemplami awersu i rewersu |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 297