Polska, szóstak, 1626
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, szóstak, 1626
Cena wylicytowana: 80 zł
114645
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1626, Kraków, odmiana z datą tylko na rewersie |
Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładny |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 426
1) 80 zł
2) 75 zł
min |