Polska, szeląg, 1578
Zakończenie: 14-05-2015 21:54:10
Polska, szeląg, 1578
114662
Opis: | Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1578, Gdańsk |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | drobna wada mennicza krążka, delikatna patyna, ładny |
Literatura: | CNG 127a |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 179