Polska, półgrosz, 1551
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, półgrosz, 1551
Cena wylicytowana: 155 zł
114641
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz, 1551, Wilno, końcówki napisów LI/LITVA |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna, piękny |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA46-13 R |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 244
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 125 zł
4) 80 zł
min |