Śląsk, brakteat, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Śląsk, brakteat, XV w.
Cena wylicytowana: 170 zł
114563
Opis: |
Śląsk - Księstwo Opolskie - Bernard 1400-1449 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat, XV w., Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 485, Kop. 8681, BRP GŚl 37-38 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 314
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 115 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
6) 75 zł
7) 75 zł
8) 42 zł
min |