Śląsk, brakteat, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Śląsk, brakteat, XV w.
Cena wylicytowana: 80 zł
114621
Opis: |
Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 358, Fbg 1887 704, Kop 8697 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 350
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
6) 40 zł
min |