Śląsk, halerz, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Śląsk, halerz, XV w.
Cena wylicytowana: 220 zł
114602
Opis: |
Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie, halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 267, Fbg 1887 638, Kop 8644 |
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 299
1) 220 zł
2) 210 zł
3) 185 zł
4) 170 zł
5) 165 zł
6) 130 zł
min |