Polska, kwartnik ruski
Zakończenie: 14-05-2015 21:32:55
Polska, kwartnik ruski
114631
Opis: | Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera K w rozecie, wokoło napis, Rw: Lew kroczący w lewo, wokoło napis |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | niedobity, patyna, rzadki |
Literatura: | Kop. 3047 (R5) |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 260