Polska, 100 złotych polskich, 08.06.1794
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Cena wylicytowana: 2 600 zł
87387
Opis: |
Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 100 złotych polskich, 08.06.1794, seria C, numeracja 17111, firmowy znak wodny |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
po subtelnej konserwacji - podklejone naddarcie |
Lucow 35 (R5), Miłczak A5 |
Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 443
1) 2 600 zł
2) 2 500 zł
3) 2 300 zł
4) 2 100 zł
5) 1 950 zł
6) 1 300 zł
7) 960 zł
8) 920 zł
min |