Polska, 1 grosz, 1937
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Polska, 1 grosz, 1937
Cena wylicytowana: 85 zł
87250
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1937, Warszawa |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna, wyśmieniety, z naturalną barwą |
Parchimowicz 101l |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 142
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 70 zł
min |