Pomorze, kwartnik, XV/XVI w.

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Pomorze, kwartnik, XV/XVI w.

Pomorze, kwartnik, XV/XVI w.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:14:35
114275
Opis: Pomorze - Szczecin, kwartnik, XV/XVI w., Aw: Głowa gryfa w lewo, STETIN MO, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.35 g
Literatura: Dbg-P. 255a, Kop. 8563b (R3)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  65 zł