Pomorze, grosz, XV w.

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Rozpoczęcie: 20-04-2015 18:00
Zakończenie: 30-04-2015 21:12:55
Pomorze, grosz, XV w.

Pomorze, grosz, XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:12:55
114284
Opis: Pomorze - Gryfia, grosz, XV w., Aw: Gryf kroczący w lewo, między łapami kółko, MONETA GRIPESWO, Rw: Tarcza na tle długiego krzyża, nad nią kółka, DA-LAV-DEN-DEO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.53 g, rzadki
Literatura: Dbg-P. 213c, Kop. 8473c

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 177