Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Polska, 1 złoty, 01.10.1938

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 20:56:15
87276
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 złoty, 01.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332632
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie nasączony i usztywniony papier, ubytek papieru na lewym marginesie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 127

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  125 zł