Polska, dwudenar, 1614
Zakończenie: 16-04-2015 21:41:15
Polska, dwudenar, 1614
114176
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, dwudenar, 1614, Wilno |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki rocznik |
| Literatura: | Ivanauskas 1SV21-21 RRR |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 217