Niemcy, denar typu OAP, X w.
Zakończenie: 16-04-2015 21:17:55
Niemcy, denar typu OAP, X w.
86846
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, wokoło ATEAHLHT |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.42 g, gięty, grynszpan |
| Literatura: | Dbg 1167, Kluge 44 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 140