Polska, 2 talary, 1.12.1810

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, banknoty polskie i zagraniczne, monety polskie i z Polską związane, Niemcy i Rosja
Polska, 2 talary, 1.12.1810

Polska, 2 talary, 1.12.1810

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2015 20:44:10
114188
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 2 talary, 1.12.1810, podpis J. Nep. Małachowski, numeracja 20080, ze stemplem komisji likwidacyjnej
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: uzupełnione minimalne naddarcia na marginesach, banknot po subtelnej konserwacji, dobrze widoczne suche pieczęcie, rzadki
Literatura: Lucow 63 (R3), Miłczak A13bd

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 370

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 400 zł
4)  1 200 zł