Rosja, Medal z uszkiem Za Wojnę z Japonią 1904-1905 r

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:27:55
113654
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Medal z uszkiem Za Wojnę z Japonią 1904-1905 r
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28 mm, patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Diakov 1406.1

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 680

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  125 zł